Mida tähendab meie jaoks "Kvaliteet"?

PÄRITOLU, KOOSTIS, TÖÖTLEMINE JA AUSUS

Fibesis usume, et koostisosade kvaliteet on toidu toiteväärtuse ja üldise kvaliteedi jaoks ülioluline. Sellepärast hindame kõrgelt koostisosade päritolu, sisu, töötlemist ja ausust.

Me prioritiseerime kohalikke ja orgaaniliselt kasvatatud koostisosi, et tagada kõrgeim kvaliteet ja toiteväärtus. Samuti kaalume hoolikalt koostisosade sisu, vältides tooraineid, mis sisaldavad ebavajalikke lisandeid ja säilitusaineid.

Me püüame toorainet minimaalselt töödelda, et säilitada koostisosade loomulikku toitumisalast väärtust ja looduslikku maitset. Me usume, et läbipaistvus on võtmeks usalduse loomisel, seetõttu on meie prioriteediks olla avatud ja aus koostisosade päritolu ja kvaliteedi osas.

Kokkuvõtteks oleme pühendunud kvaliteetsete puuviljade ja koostisosade kasutamisele. See peegeldab meie pühendumust pakkuda teile toitvaid ja maitsvaid püreesid, mis toetavad tervist ja tõstavad heaolu.

PUUVILJAD

Me oleme uhked oma tooraine kvaliteedi üle, alustades meie õunapüreest. Meie õunapüree pärineb värskelt pressitud, EL-sertifitseeritud mahedatest õuntest, mis kasvavad meie enda õunaaedades Otepää kõrgustiku päikselistel nõlvadel ideaalsetes kasvutingimustes. Me korjame õunu käsitsi ja säilitame neid külmas hoidlas kuni need on saavutanud õige küpsusastme.

Kui õunad on valmis töötlemiseks, loputame ja sorteerime need enne purustamist ja mahla pressimist. Pressitud mahlast valmivad imemaitsvad KODAS käsitööjoogid. Seejärel püree kuumutatakse ja sõelutakse, et eemaldada varred ja seemned. Pärast sõelumist segatakse õunapüree vastavalt retseptile teiste kvaliteetsete koostisosadega kokku.

Teised puuviljakoostisosad pärinevad hoolikalt valitud, kõrge kvaliteediga tootjatelt EL-s (põhiliselt Saksamaalt), kes vastavad meie kõrgetele standarditele. Nii saame tagada, et meie kliendid saavad nautida ainult parimatest koostisosadest valmistatud maitsvaid ja toitainerikkaid puuviljapüreesid.

TOIDUTEADLASTE POOLT TÕESTATUD MÕJU

Meie kiudainesegud pärinevad Elsavie'lt, mis on meie peamise teaduspartneri TFTAK'i spin-off. Need kiudainesegud on spetsiaalselt loodud kasulike soolestiku mikroobide toitmiseks ja toetamiseks. Me oleme TFTAK'iga koostööd teinud üle 14 aasta ning sellest viimased 3 aastat oleme viinud läbi rakendusuuringut kiudainerikaste puuviljapüreede arendamiseks. 2023 aasta jaanuaris lõppes meie pool aastat kestnud tarbijauuring, mille tulemustega saad tutvuda siin:

KIUDAINESEGU

Suur osa meie toidust töödeldakse esmalt soolebakterite poolt ja suur osa meie immuunrakkudest paikneb soolestikus. Seetõttu on oma soolestiku mikroobide eest hoolitsemine tervisliku toitumise lahutamatu osa. Siin on nimekiri meie kiudainesegude koostisosadest ja kuidas need aitavad sinu soolestikku toetada:

Psülliumi kestad

Psüllium on kiudaine, mis paisub soolestikus veega. See muudab soolestiku liikumised lihtsamaks ja regulaarsemaks ilma kõhugaaside tekketa.

Kiudained tsitruselistest

Tsitrused sisaldavad suuremas osas lahustuvaid kiudaineid, mis on tavaliselt viskoossed ja viivitavad mao tühjenemist, mis võib luua pikema täiskõhutunde.

Lahustuvad gluteenivabad kaerakliid

Kaerakliid on hea beeta-glükaanide allikas, mis aitavad säilitada normaalset vere kolesteroolitaset, vähendades seeläbi südame-veresoonkonna haiguste riski. (allikas)

Saialille ekstrakt (Calendula officinalis)

Saialille ekstrakt sisaldab mitmeid tugevaid antioksüdante, sealhulgas triterpeene, flavonoide, polüfenoole ja karotenoide. Antioksüdandid on kasulikud ühendid, mis neutraliseerivad oksüdatiivse stressi kahjulikke mõjusid kehas. (allikas)

Kurkum

Kurkum on looduslik kurkumiini allikas. Kurkumiinil on tugevad põletikuvastased omadused ja see on väga tugev antioksüdant. (allikas)

Aaloe ekstrakt (Aloe vera)

Mõned esialgsed uuringud viitavad sellele, et aaloe vera siirup võib aidata ravida ja vähendada gastroösofageaalse reflukshaiguse (GÖR) sümptomeid. (allikas) Muud varased uuringud näitavad paljutõotavaid tulemusi aaloe vera ekstrakti kasutamisel ärritatud soole sündroomi (IBS) raviks. (allikas)

ÜKS MAITSEV PAKK. ÜKSKORD PÄEVAS. IGA PÄEV.